Viešbutis “City Hotels Rūdninkai"

"City Hotels Rūdninkai" - tai mažas, jaukus ir svetingas viešbutis pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Viešbutis įsikūręs istorinėje vietoje – į vieną iš viešbučio sienų įsiterpia, o taip pat viešbučio kiemelį juosia vienintelė išlikusi senoji Vilniaus gynybinės sienos dalis. 2014 metais pilnai renovuotas viešbučio interjeras  - naujo, funkcionalaus, modernaus dizaino, pasižymi natūralių tonų spalvomis ir gamtos motyvais. Pro kambario langus atsiveria panoraminis senamiesčio vaizdas, o išėjus pro viešbučio duris, pėsčiomis pasiekiami visi lankytini objektai, parduotuvės, kavinės ir barai.  Nepaisant to, kad didelė dalis viešbučio langų žvelgia į judrią Pylimo gatvę, renovuojant viešbutį buvo įrengta puiki izoliacijos sistema, užtikrinanti ramų svečių poilsį bet kuriuo paros metu.

Viešbutyje „City Hotels Rūdninkai“ viso yra 28 jaukūs, erdviūs kambariai. Vienu metu viešbutis talpina ~ 50 svečius. Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai ir minibarai. Vonios kambariai yra įrengti su šildomomis grindimis bei plaukų džiovintuvais, siūlomas nemokamas belaidis internetas visame viešbutyje. Svečiai gali atsipalaiduoti viešbučio SPA centre ir mėgautis sūkurine vonia bei sauna.

Restoranas  „Belgai“, esantis greta viešbučio,garsėja  belgų virtuvės patiekalais, taip pat didele belgiško alaus pasiūla. Šiltuoju metų laiku svečiai gali prisėsti vidiniame kieme.

Viešbutis įsikūręs vos 3 minutės pėsčiomis nuo Aušros vartų, Rotušės ir pagrindinių Vilniaus gatvių. Centrinė geležinkelio stotis yra tik už 650 metrų nuo viešbučio. Vilniaus universitetas ir Katedros aikštė -mažiau nei 1 kilometro atstumu pėsčiomis nuo viešbučio.