Restoranas "Belgai"

Restorano "Belgai" idėja - pristatyti geriausius belgų kulinarinius kūrinius ir tai, kuo garsūs belgai. Rafinuota prancūziškų patiekalų kokybė ir vokiškas dosnumas – būtent tokiomis savybėmis pasižymi belgiška virtuvė. Meniu sudarė garsus belgų kulinaras Olivier Michilsas, jo sukurti receptai pasižymi netikėtais produktų deriniais, kuriuose būtinai išlaikomas unikalus skonis, o puikaus prieskonio jam suteikia belgų maisto gamyboje taip pamėgtas alus. Šalia puikaus maisto restorane galima ragauti unikalaus belgiško alaus. Keturios restorano erdvės kuria skirtingą nuotaiką ir primena svarbius belgų kultūrai dalykus.

Pagrindinė salė – MIDIJOS IR ALUS, joje svarbiausia vieta skiriama nacionaliniam belgų patiekalui—midijoms (moules  frites).

Greta esančiame bare ALUS IR KOMIKSAI siūloma atkreipti dėmesį į  komiksus,  kurie yra svarbi XX amžiaus belgų  kultūros dalis.

Nusileidę laiptais žemyn, rasite rūsio salę NĖRINIAI IR ŠOKOLADAS. Šioje salėje pristatomi nuostabieji belgiški nėriniai ir puikus šokoladas. Restoranas turi puikų vidinį kiemą – GRYNAS ORAS IR SAKSOFONAS. Čia, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, atsikvėpkite ir paklausykite gilaus saksofono garso. Restorane rytais patiekiami švediški pusryčiai viešbučio gyventojams.

Daugiau žiūrėkite: http://belgai.lt/

 

Grįžti